گرجستان|اخذاقامت گرجستان|ثبت شرکت گرجستان

تاریخ مقاله: 1393/9/29

گرجستان|اخذاقامت گرجستان|ثبت شرکت گرجستان

شرایط اقامت گرجستان,شرایط اخذ اقامت گرجستان|ثبت شرکت گرجستان

 

برای گرفتن اقامت گرجستان , ابتدا باید به مطالعه شرایط اخذ اقامت گرجستان و شرایط اقامت گرجستان پرداخت. با توجه به اینکه پرداخت مالیات بخش اعظمی از درآمد دولت گرجستان را تشکیل می دهد فقط کسانی موفق به اخذ اقامت گرجستان به طور دائم می شوند که در آن کشوربه راه اندازی Business  بپردازند و با پرداخت مالیات شرایط اقامت گرجستان را به صورت موقت بدست آورند و در صورتی که 3 تا 5 سال در آن زمینه فعال باشند موفق به اخذ اقامت گرجستان به صورت دائم می شوند.

 

همه چیز در مورد کشور گرجستان و توصیه هایی در  مورد شرایط اقامت گرجستان

 

  • کشور گرجستان فرصتهای بسیار خوبی را برای توازن بین كار و استفاده از طبیعت و تفریح را ارائه می دهد .در زمان اتحاد جماهیر شوروی نیز كشور گرجستان به داشتن تفرجگاههای ساحلی ، پاركهای عمومی ، مناطق مناسب برای انجام ورزش اسكی و داشتن چشمه های آب معدنی فراوان شهرت داشته و قسمت بزرگی از گردشگران  كشور گرجستان را روسها تشكیل می دهند.در بسیاری از مناطق گرجستان ( برجومی - مستیا - باتومی - تلاوی- سیغناقی -كازبگی - باگوریانی- توشتی .... ) مكانهای بسیار خوبی برای انجام فعالیتهای ورزشی ، ماجراجویی و اكو توریسم ( شكار - رفتینگ - اسب سواری - اسكی - كوه نوردی ... ) وجود دارد.

  • كشور گرجستان فاصله بسیار كمی با كشور عزیزمان ایران داشته و شما به راحتی و از طریق زمینی و هوایی می توانید با شهرهای مختلف گرجستان در ارتباط باشید.همچنین شما برای سفر به گرجستان نیازی به تهیه ویزا ندارید.

  • در آینده ای نه چندان دور گرجستان به عضویت پیمان شینگن و ناتو در آمده و با داشتن پاسپورت این كشور می توانید به كشور های عضو این پیمان بدون اخذ ویزا سفر كنید.

  • صنایع کشور گرجستان اغلب در شهرهای تفلیس - كوتایسی - پوتی - باتومی متمركز شده است .برای اجاره حانه از ۲۰۰ دلار در ماه تا ۳۰۰۰ دلار در ماه آپارتمان و حانه های مختلفی وجود دارد. هیچ محدودیتی برای خرید و فروش املاك و مستقلات برای خارجیان وجود ندارد و سند مالكیت كامل به نام آنان زده می شود.خارجیها حقوقی كاملا برابر با گرجیها دارند.

  • گرجستان ۱۲۹ دانشگاه و چندین مدرسه بین المللی برای كودكان دارد.در گرجستان فرصتهای مطلوبی برای كسب و كار و سرمایه گذاری وجود دارد كه با برنامه ریزی مناسب می تواند بسیاز سود آور باشد.

 

از مزیت های مهمی که اقامت در گرجستان ,اقامت گرجستان می تواند داشته باشد

  • حضور پلیس و امنبت در گرجستان
  • نزدیکی به ایران
  • احترام به ایرانیان
  • راحتی کسب و کار و سرمایه گذاری در گرجستان
  • عدم حضور تجار قوی

حضور پلیس و امنبت در اقامت گرجستان

حضور پلیس و امنیت در اقامت در گرجستان به این صورت است که در آن کشور حقوق پلیس دست کم 2 برابر و در مواردی که پلیس با ارباب و رجوع برخورد دارد 3 برابر حقوق بقیه کارکنان دولت است و اگر کسی قصد رشوه دادن به پلیس داشته باشد محکوم به 4 سال حبس میشود.در گرجستان جدید؛ اگر کسی یک گوشی موبایل بدزدد حکمش 16 سال زندان است.همچنین حکم مواد مخدر حتی یک قرص متادون یا دیفنوکسیلات و کدئین و ... از 18 سال زندان تا حبس ابد است.بنابراین در صورتی که در حد مصرف شخصی واقعا نیاز به مصرف مسکن دارید یا بیخیال شوید یا حتما نسخه ترجمه رسمی شده و به تایید مقامات رسمی رسیده را همراه داشته باشید.

اقامت گرجستان و نزدیکی آن به ایران

از تهران تا تفلیس با هواپیما فقط 80 دقیقه است و هر فردی که  اقامت در گرجستان دارد براحتی و با هزینه کم می تواند به خانواده اش در ایران سرکشی نماید.

احترام به هموطنان ایرانی در اقامت گرجستان

ایرانیانی که اقامت در گرجستان دارند به هنگام ورود و خروج هرگز از مردمک عکسبرداری و یا انگشت نگاری نمی کنند.

مسئله راحتی و امنیت کسب و کار و سرمایه گذاری در اقامت گرجستان

مهمترین و ترغیب کننده ترین عامل برای اقامت در گرجستان آسایش و امنیت سرمایه گذاری در گرجستان و راحتی کسب و کار است و خوشبختانه این کشور جهت سرمایه گذاری فوق العاده بکر و دست نخورده است. 
عدم حضور تجار قوی

گرجیها در امر Business به اندازه ما ایرانیها قوی و باهوش نیستند و به همین دلیل این کشور پتانسیل بالایی در راه اندازی Businessهای جدید

سایر مطالب مرتبط با شرایط اقامت گرجستان  و شرایط اخذ اقامت گرجستان و اقامت در گرجستان :

اخذ اقامت گرجستان
ثبت شرکت در گرجستان
تحصیل در گرجستان

جهت مشاوره رایگان واطلاعات تماس-

02188146309-88146246

09120216558

تگ ها